Często zadawane pytania

Wielu naszych klientów ma konkretne pytania dotyczące naszych usług sprzątania. Oto tylko kilka z najczęściej zadawanych pytań, które słyszymy w naszej firmie.

 

Pytania ogólne

Wycenę można otrzymać telefoniczne, mailowo, lub poprzez wysłanie formularza. Im więcej szczegołów znamy tj. stopień zabrudzenia , ilość okien, ilość łazienek , czy są dodatkowe rzeczy do zrobienia itp. tym łatwiej doprecyzować odrazu cenę. Dodatkowe zdjęcia trudno dostępnych miejsc również ułatwiają wycenę.Oczywiście nie ma problemu aby umówić się na spotkanie i wtedy konkretnie oszacować cenę i czas pracy.

Przed dokonaniem wyceny dla większych powierzchni umawiamy spotkanie i omawiamy wspólnie zakres sprzątania. Wstępna wycenę możemy sporządzić po otrzymaniu informacji takich jak: rodzaj obiektu np. biuro, budowa, teren zewnętrzny, szkoła, całkowita powierzchnia, ilość pomieszczeń, ilość okien, ilość przeszkleń, częstotliwość sprzątania np. codziennie, rodzaj podłogi, lokalizacja.

Tak, nasza firma jest ubezpieczona i jeśli coś pójdzie nie tak podczas sprzątania, jako klient nie masz się czym martwić.

Tak. Jeśli jest coś konkretnego, co chcieliby Państwo, abyśmy wyczyścili w określony sposób, proszę nam dać znać z wyprzedzeniem, przed rozpoczęciem czyszczenia, aby dobrać odpowiednie środki i sprzęt. Z przyjemnością pomożemy

To idealny czas, żeby nas zatrudnić. Zapewniamy kompleksowe, dostosowane do potrzeb sprzątanie po budowie i remoncie począwszy od usuwania gruzy i pozostałości pobudowlanych, przez gruntowne doczyszczanie wszystkich powierzchni do perfekcyjnego mycia przeszkleń - także na wysokości

Za usługi wykonywane poza Szczecinem dana usługa wyceniana jest już wraz z kosztami dojazdu.
Jak najbardziej. Bardzo dużo usług wyceniamy właśnie w ten sposób i to się u nas sprawdza
Mamy możliwość wystawienia faktury VAT, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni legalna, daje gwarancję wysokiej jakości usługi, a także możliwość zaliczenia jej do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Pytania odnośnie sprzątania

Tak. Wycena obejmuje usługę wraz z niezbędnym sprzętem i środkami czystości.
Tak, mycie okien to usługa kompleksowa: mycie szyb, ram i parapetów. Usługa nie obejmuje doczyszczania, lub wybielania ram.
Tak, na życzenie klienta wdrażamy na obiekt system sprzątania ekologicznego sprzątania, dzięki któremu nie używamy żadnej chemii, czy też detergentów.
Standardowe sprzątanie jest bardziej przystępne, ale mniej dokładne niż sprzątanie gruntowne. Obejmuje podstawowe mycie, używanie odkurzacza i mopa na podłogach, odkurzanie wszystkich zewnętrznych powierzchni w zasięgu, podstawowe sprzątanie wspólnych pomieszczeń mieszkalnych, ścielenie łóżek, zmianę pościeli na żądanie, sprzątanie łazienek i toalet. Zwykle sugerujemy to domom, które są już dobrze utrzymane, ale z jakichś powodów nie mogą posprzątać w ciągu dnia lub mają odwiedzających następnego dnia i chciałyby mieć pewność, że ich dom jest gotowy do przyjmowania gości. Jest to również usługa, którą oferujemy naszym stałym klientom, chyba że chcieliby dodać dodatkowe zadanie do swojego zlecenia serwisowego.Sprzątanie gruntowne to bardziej szczegółowe i kompleksowe czyszczenie. Obejmuje gruntowne czyszczenie podłóg w kuchni i łazienkach. Zabiera więcej czasu i rozwiązań czyszczących, a to również sprawia, że ​​jest droższe niż standardowe sprzątanie. Pozostawi Twój dom nieskazitelnie czysty. Nasze profesjonalne środki czyszczące próbowałyby również usunąć silny tłuszcz z płyt kuchennych i podłóg kuchennych oraz przeprowadzić intensywne szorowanie płytek łazienkowych i toalet. Sugerujemy tę usługę domowi, który nie był sprzątany przez długi czas lub jeśli się wprowadzasz lub wyprowadzasz.
Zdecydowanie tak, ponieważ mycie pielęgnacyjne zajmuje o wiele mniej czasu, niż mycie pobudowlane.

Pytania dotyczące planowania

nie gwarantujemy terminu w ten sam dzień, ale w zależności od dnia często możemy spełnić ten wymóg.

.

To zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli nie zamierzasz być w domu, poinformuj nas, jak uzyskać dostęp do swojego domu, umieszczając informacje na pulpicie nawigacyjnym klienta.

Jeśli przewidujesz konieczność zmiany terminu wizyty, najlepiej poprosimy o minimum 24 godziny wcześniej. Przeniesiemy Twoją wizytę na inny, bardziej dogodny termin lub, jeśli chcesz, całkowicie ją odwołamy.

Tak. Na każdą wizytę będziesz mieć tego samego specjalistę od sprzątania. Wiemy, jak ważne jest, aby sprzątać swój dom ktoś, kogo znasz i któremu ufasz..

Rozliczamy się na koniec sprzątania (np za sprzątanie biur) Płatności przyjmujemy w gotówce, lub przelewem , lub po wystawieniu faktury zbiorczej na koniec każdego miesiąca

sprzątanie biur szczecin
Sprzatanie biur Szczecin, firma sprzątająca