Nasza firma

About Us

Ponad 10 lat doświadczenia w sprzątaniu

MP Clean to w pełni zintegrowana firma świadcząca usługi sprzątania, która zapewnia kompleksowe, wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania w zakresie sprzątania klientom komercyjnym, korporacyjnym, przemysłowym i mieszkaniowym..

Nasze staranne zarządzanie i etyka pracy mają kluczowe znaczenie dla filozofii biznesowej usług firmy sprzątającej i mają kluczowe znaczenie dla świadczenia spójnych usług sprzątania wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że nasze kierownictwo jest odpowiedzialne przed klientem poprzez bezpośredni dostęp i interakcję z naszą dyrektor zarządzającą.

Nasza misja

Dąży do bycia liderem na rynku krajowym w zakresie świadczenia usług sprzątania. Dostarczać naszym klientom niezawodne, wysokiej jakości i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie sprzątania zaplanuj sprzatanie

Nasza wizja

Być najbardziej cenioną firmą sprzątającą w województwie zachodniopomorskim. Poprzez oferowane i świadczone usługi, a także ciągły rozwój pomaga swoim Klientom. Napisz do nas

Jeśli jesteś z jakiegokolwiek powodu niezadowolony, daj nam znać. Naprawimy to

Skontaktuj się z nami!

Nasze wartości

Od momentu założenia MP Clean jest znana z wysokiej jakości usług, wyjątkowej wydajnośći i najwyższego poziomu profesjonalizmu. Bez względu jakiej usługi szukasz, gwarantujemy, że nie tylko spełnimy, ale przekroczymy Twoje oczekiwania i zapewnimy pełną satysfakcję

sprzątanie szczecin
  • Jesteśmy zorientowani na środowisko : Starannie wybieramy najlepsze i najbardziej naturalne środki czyszczące, które dają niesamowite rezultaty.
  • Dbamy o szczegóły : Dbałość o szczegóły to umiejętność osiągnięcia dokładności i precyzji podczas wykonywania zadania. Każdy z naszych pracowników posiada tę umiejętność, a my dołożymy wszelkich starań dla naszych klientów.
  • Możesz na zaufać : Naszym celem jest Państwa zadowolenie (oczywiście po naszych pracach porządkowych). Telefon biurowy działa przez całą dobę.

Podziękowanie

Chciałabym osobiście podziękować za zainteresowanie usługami sprzątania MP Clean. Cały personel jest zaangażowany w zapewnianie najlepszej możliwej obsługi. Z niecierpliwością czekamy na możliwość dostarczenia naszej gwarancji doskonałości i umożliwienia Ci doświadczenia z pierwszej ręki korzyści płynących z wyboru usług sprzątania MP Clean. Naszym celem jest nie tylko sprostanie Twoim oczekiwaniom, ale także ich przekroczenie!

Historia firmy sprzątającej MP Clean

Świadczymy usługi sprzątania od ponad 10 lat.

Początki działalności to rok 2012. Zajmowaliśmy się poza naszą pracą, prywatnym sprzątaniem mieszkań i biur. W miarę nabywania doświadczenia dołączyliśmy usługę mycia okien i witryn sklepowych. Między innym zadowolenie klientów skłoniło nas o dołączenie do budowlanej firmy rodzinnej jako spółka i szlifowaliśmy fach na remontowanych i nowo oddanych do użytku domach. Nauczyliśmy się tam doczyszczać farby kleje i inne pozostałości po tzw. Fachowcach. Zakupiliśmy nasze pierwsze profesjonalne odkurzacze i maszyny Doczyszczaliśmy również inne powierzchnie urządzeniem wysokociśnieniowymi nauczyliśmy się używać profesjonalnej chemii gospodarczej, równocześnie skutecznie podejmując właściwe techniki doczyszczania.W 2018 r. wraz z pierwszym bardzo dużym kontraktem budowlanym zdecydowaliśmy się na otwarcie w pełni profesjonalnej firmy pod szyldem ,, Kompleksowe usługi porządkowe". Przez ten cały czas oprócz dużych budów i remontów nie rezygnowaliśmy z podtrzymania dobrych stosunków w biurami i obiektami z którymi łączyły nas bardzo dobre relacje biznesowe. W chwili obecnej współpracujemy w zakresie profesjonalnego sprzątania z wieloma firmami jak i polecającymi się nawzajem klientami indywidualnymi, co skutkuje stale i prężnie rozwijającą się firmę.

Sprzątanie Szczecin. W Szczecinie i całym województwie wykonujemy następujące usługi sprzątania:

Sprzątanie biur Szczecin

Sprzątanie mieszkań Szczecin

Sprzątanie po remoncie Szczecin